Робота для студентів за кордоном

Реєстрація
21.02.18
Повідомлення
1
Симпатії
0
Бали
1
#1
Добрий день , я студент Прикарпатського університету ім В. Стефаника , мені 22 і в планах на літо поїхати працювати за кордон. Розкажіть, хто куди їздив, скільки заробив і взагалі враження від цього заходу?)
 

Admin

Welcome
Команда форуму
Реєстрація
17.02.18
Повідомлення
14
Симпатії
5
Бали
3
#2
Є така програма Work & Travel, потрібен нормальний рівень англійської та мінімум 3000 доларів. Якщо будеш працювати на одній роботі, то просто відпрацюєш витрачені гроші, а якщо на 2х, то можеш ще непогано заробити.
 
Реєстрація
20.02.18
Повідомлення
13
Симпатії
0
Бали
1
#3
Є ті універи звідки легко виїхати це ПНУ, ІФНТУНГ, ІФНМУ з інших не дуже. Наприклад й ІФНТУНГ І ПНУ закордон їздять відсотків 70 напевно студентів. Якщо не більше. І не в Польщу де ти заробиш стільки скільки в Україні, а в нормальні країни. Сам рік жила в США, та в Данії. В інших вузах можуть бути спеціалізовані програми під спеціальність, що ти вчиш або якісь інші домовленості типу магістратури в Німеччині або Чехії. Але зазвичай все закінчується на W & T. Програма непогана звичайно) але 4 місяці то таке. Я за менші гроші була рік там) А щодо сільгосп то з людей які їдуть за кордон відсотків 50-70 це Швейцарія, а інше вже Данія, Австралія, США, Канада і Нова Зеландія. Є ще збір урожаю в Польщі, Фінляндії та Німеччини, але то лохотрон для тих хто двох слів на інгліш зв'язати не хоче, а виїхати хоче)
 
Останнє редагування: