Блондинки чи Брюнетки?

Хромосома

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
12
Бали
3
Давайте обговорювати дівчат: D Кому які більше подобаються - блондинки чи брюнетки? А може шатенки?!

Pavlo22

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
4
Бали
1
Як правило, не за кольором волосся вибираю ... брюнетка, блондинка, рижа, або лиса, мені абсолютно все одно і особливих переваг в цьому плані, як то не маю ... Як то на характер частіше поглядаю ...
В тому Франківську такі дівчата вредні)

Іванович

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
6
Бали
1
Темні більше імпонують, якщо брати перше враження, перший погляд ... перший відданий мені погляд, тёмні очі (які, як правило, у брюнеток) для мене більш симпатичні. :)
Но при більш тісному знайомстві вже все одно, якщо людина хороша.

TERNOPILSKIY

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
16
Бали
3
Колись мені подобались дівчата з довгим волосям, тоді з довгими ногами, пізніше з великими цицьками, а в кінці я став збоченцем, мені стали подобатись розумні, а їх виявляється найменше. Так, що хлопці не ведіться на форми, довжину чи колір бо все це зараз підробляється, а ось розум... він або є або не є. Якщо хочете зрозуміти чи красива вона, її треба добряче нопоїти, а зранку облити водою і вмити і якщо після цього вона вам подобається - можете сміло женитись. Вибирайте щоб була добра душою (вам з нею жити), щоб була здорова, без поганих звичок (діти будуть здорові), по можливості розумна (вам з нею спілкуватись). Так, важко таку знайти і вибрати але пам'ятайте, що жінку знайти легше ніж потім її позбутись.
Хай щастить і думайте головою, а не головкою.

Nelsovna

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
2
Бали
1
я брюнетка

Зверху