Корупція у ВНЗ Івано-франківська

А Ви давали взятку викладачам?

• Так

• Ні

Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Admin

Адміністратор
Повідомлення
90
Симпатії
8
Бали
8
У даній темі пишемо інформацію про факти корупції у ВНЗ міста. Для участі запрошуються студенти всіх вищих навчальних закладів Івано-Франківська.

Zomb

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
17
Симпатії
0
Бали
1
Добридень! 5 років тому я навчався в Прикарпатському національному університеті. Був відрахований, так як з поважних причин не зміг продовжувати навчання. Тепер я хочу забрати документи і мені потрібна довідка, які курси і предмети я пройшов і здав (Академічна довідка). Хотів дізнатися скільки коштує ця довідка, так як в університеті мені сказали що її вартість 3000 грн, але хочу уточнити. Дякую!

Admin

Адміністратор
Повідомлення
90
Симпатії
8
Бали
8
Добридень! 5 років тому я навчався в Прикарпатському національному університеті. Був відрахований, так як з поважних причин не зміг продовжувати навчання. Тепер я хочу забрати документи і мені потрібна довідка, які курси і предмети я пройшов і здав (Академічна довідка). Хотів дізнатися скільки коштує ця довідка, так як в університеті мені сказали що її вартість 3000 грн, але хочу уточнити. Дякую!
Студент, який при складанні державного іспиту або при захисті дипломного проекту (роботи) отримав оцінку “незадовільно”, відраховується з університету з правом повторної державної атестації не раніше, ніж через рік. У цьому випадку йому видається академічна довідка встановленого зразка.

Вкладення

Зверху