НОВІ АВТОБУСИ НА ПІДХОДІ, ВОСЕНИ НА ВУЛИЦЯХ ФРАНКІВСЬКА З'ЯВИТЬСЯ НОВИЙ ТРАНСПОРТ

Василишин

Користувач
Реєстрація
15.08.18
Пости
19
Бали
101
Транспорт буде комунальним. Першочергово вони охоплять новий маршрут "Симоненка - Онкодиспансер" (Симоненка – Вовчинецька – Вокзал - Лепкого - Січових Стрільців – Чорновола – Петлюри – Коновальця - Онкодиспансер).
5775f45eb6732fe82e2030ec40d52d26_M.jpg

Замість поставки у два етапи (по 12 одиниць) в мерії надали перевагу поступовому надходженню всіх 24 автобусів протягом осені, адже так технологічно та фінансово вигідніше. Таким чином, нові автобуси до Франківська почнуть прибувати протягом наступних трьох місяців, проте кінцевий термін поставки за Договором залишився незмінним, - про це йдеться на сторінці міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.
Затримка пов’язана також з тим, що наше місто відмовилось прийняти частину корпусів через технологічні проблеми виробника під час фарбування. Крім того, виробник на вимогу міста додатково обладнає салони автобусів системою відеонагляду та GPS-трекерами на паливо.
Керівник ЕАТ Віталій Голутяк зауважив, що справді, спочатку передбачались дві великі поставки.
"У процесі реалізації проекту змушені були відмовитись від такого задуму через фінансову та технологічну складову. По-перше, мали корективи та зауваження до комплектації автобусів. По-друге, дві великі поставки профінансувати одразу було б набагато складніше для міського бюджету", - зазначив посадовець.
Головне: автобуси в повній кількості будуть поставлені відповідно до закінчення терміну дії Договору, тобто до 20 грудня цього року як і передбачалось.
 
Зверху