На виплати українським пенсіонерам не вистачило 167 мільярдів гривень

Вікторія

Журналіст
Реєстрація
23.12.18
Пости
17
Бали
101
Івано-Франкіаськ, 28 січня. Пенсійному фонду України, бюджет якого на поточний рік прийнято з рекордним дефіцитом, виділять додаткові кошти, без дотацій набрати 400 мільярдів гривень для виплат пенсіонерам неможливо.
161


На виплати пенсіонерам не вистачило 167 мільярдів гривень. У минулому році дефіцит бюджету пенсійного фонду України, нагадаємо, склав 150 мільярдів гривень. Експерти вважають, що в 2019 році крах пенсійної системи України, швидше за все, не відбудеться через вибори - влада зробить все, щоб додатково не дискредитувати себе в очах населення. Втім, не виключено, що на виплати українським пенсіонерам може не вистачити навіть рекордної суми

Протягом декількох років проблеми з виплатами пенсій в Україні виникнуть практично неминуче, незважаючи на те, що пенсіонерів в країні стає менше, пишуть українські ЗМІ.

У міністерстві соціальної політики України раніше запевнили, що Пенсійний фонд продовжить справно виконувати всі свої зобов'язання. Міністр соцполітики Андрій Рева відзначив, що «грошей вистачить з надлишком».

Нагадаємо, раніше стало відомо, що середня пенсія в Україні становить близько 95 доларів. Всього в країні проживає майже 11, 5 мільйона пенсіонерів. Кожен третій, за офіційними даними, перебуває за межею бідності.
 
Зверху