Порошенко і Тимошенко - основні кандидати на виборах 2019

Zomb

Користувач
Реєстрація
23.02.18
Пости
31
Бали
251
170

Порошенко і Тимошенко - основні кандидати на виборах 2019 на Прикарпатті та в Івано-Франківську. Боюся, що сутичка між цими двома берегами буде не на життя ... Давайте обговоримо, хто - найменше зло для громадян України та у кого які шанси на перемогу. З аргументами і фактами, будь ласка заодно згадаємо все їх перемоги, поразки, обіцянки, проколи.
 
Останнє редагування:

Лель

Користувач
Реєстрація
20.02.18
Пости
42
Бали
251
Порошенко пропонує постулати - армія, мова, віра, актуальні в 19 столітті, а сьогодні все більше розділяють країну на Захід і Схід. У 21 столітті в будь-якій країні важливі зовсім інші орієнтири (економіка, соц. захист, безпеку, свобода слова і т.д) Але український гарант тупо занурює нас в якесь середньовічне мракобісся з церковними війнами ...
Тимошенко. Програма "Новий курс України" в якій були викладені пропозиції по 4-ма напрямками розвитку країни: Новий соц.договір (конституція, новий економічний курс, нова стратегія світу і екосистема життя людини.) Можливо, десь щось не зовсім зрозуміло, але по крайній мірі, сучасно і не віддає нафталіном)
 

Вітик

Користувач
Реєстрація
03.02.19
Пости
5
Бали
1
Зеленського вже списали ? Здається він очолює рейтинг) хоча розуміємо проплачені ці всі рейтинги) а так то за Пороха проголосую, Свобода бісить зі своїми палатками в центрі міста круглорічно, для них кормушка надіюся закінчується цього року!
 

Стася

Користувач
Реєстрація
18.03.19
Пости
5
Бали
1
Вже Юля і Петро інкогніто), в печінках сидять. Я за Зеленського хочу проголосувати.
 
Зверху