Підслухано Франківськ

Повідомлення
4
Симпатії
1
Бали
3
Тут тільки те, що надсилають наші читачі!
Ну, розказуй ;)

Y9LVzGDUg88.jpg

Останнє редагування:
Повідомлення
4
Симпатії
1
Бали
3
Хочу, щоб з'явився закон, який дозволяв би робити з мучителями тварин те ж саме, що і зробили вони. Засунув ти петарду в рот собаці, будь добрий, мразь, сам її зжеру. Відірвав кошеняті вуха, почекай, я наздожену тебе і твої відріжу. Кинув м'ясо зі склом в кущі, щоб собачки порізали собі всі нутрощі, значить, і тобі, ушлльпок, вони не потрібні.
# PS Благодійна організація "Дім Сірка"

Повідомлення
4
Симпатії
1
Бали
3
Здійснила свою давню мрію і вперше в житті поїхала з чоловіком у подорож по Європі на цілий місяць. Я була раніше за кордоном, але в основному в Польщі і пару раз і то в курортних містечках Ізраїля. А тут ми їздили на машині, дивилися столиці і невеликі села. Найбільше вразили альпійська Німеччина і Австрія, Каталонія, Швейцарія, Чехія ... Мені так захотілося залишитися там жити. Але навіть їздити щороку в такі поїздки фінансів немає, а переїзд дуже складний, професії наші тут не затребувані(.

Симпатії: Admin
Повідомлення
4
Симпатії
1
Бали
3
У мене велика жопа. Ось прям велика. З верхньою частиною різниця три розміри! Коли я проходжу повз, все на мене витріщаються особливо на стометрівці, сотці у Франківську і в Прикарпатському універі фізруки. Підібрати одяг на жопу і взагалі весь гардероб важко. Джинси і купальники взагалі не знайти. Багато хто говорить, що зараз модно мати велику жопу - геть, зірки накачують собі сідниці, а мені просто так дісталося. А я просто мрію про плоску непримітну дупу ...

Зверху