Ріелтор в Івано-Франківську

Василишин

Користувач
Пости
19
Бали
101
Друзі привіт, таке питання: Як Ви ставитеся до ріелторів? Скажу за себе...
Однозначної відповіді у мене принаймні немає. Але.. Серед ріелтерів трапляються як відповідальні професіонали, так і любителі швидкої наживи без трудовитрат, здебільшого такі у Франківську "спеціалісти" і трапляються. Наведу приклад: частина ріелторів оголошення беруть з "Лун" "РІА" (сайти безкоштовних оголошень) і навіть не спромагаються попередньо її подивитися. Потім їдуть з людиною (ще часто на транспорті покупця люблять роз'їжджати) і починають заїкатися і червоніти, коли показують сарай. Я теж вмію читати оголошення і їздити по власникам квартир. Так що тут вже точно не бачу потреби в послузі ріелтера.
Єдине, навіщо ріелтер потрібен: так це оформити папірці, щоб покупець не стояв в чергах до кабінетів і не бігав з поверху на поверх в БТІ і інших гос.конторах.
Але, як на мене вважаю 3 - 5% від суми це вже занадто для такої послуги.
Допомогти з оформленням і перевірити "репутацію" квартири і продавця допоможуть впливові знайомі (вони є у багатьох: друзі, друзі друзів, родичі і т.д.). Просто потрібно включити мізки
Я руками і ногами ЗА послуги ріелтерів, але не за такий відсоток. Цього вони не варті!

Зверху