Страхітлива «новина» пропагандистів «ДНР» люди підняли на сміх

Admin

Адміністратор
Реєстрація
17.02.18
Пости
97
Бали
251
Пропагандисти окупаційних «влади ДНР» намагаються залякувати жителів тимчасово окупованих територій «новинами» то про «швидкий наступ», то про «хім атаку». Люди відверто сміються над пропагандистами. Ось що дізналися «Ведомости Донбасу»

Пропагандисти, підконтрольні окупаційним «владі ДНР» і російським «кураторам» поширюють через «ЗМІ» та паблік страхітливі «новини» то про «швидке настання сил ЗСУ, то про міфічну« хім атаку », яка готується з 25 грудня на 7 січня. При цьому повідомлення рясніє не просто «розбіжностями», а відвертими ляпами - то «ЗСУ викрали секретну розробку ДНР« Сніжинка »і збираються використовувати її для провокацій на хімічних підприємствах», то виявляється, що Івано-Франківськ знаходиться дуже близько від кордонів «ДНР» .

Жителі тимчасово окупованих територій відверто насміхаються над подібними висловлюваннями, як представник «ДНР» старанно читає ... з папірця:
«Интересно откуда у …. появилась разработка «Снежинки» ???»

«Сергей, мне тоже интересно»,

«Сергей, А что там знать? Баллон на 40 литров, в жопе оперение, вместо вентиля взрыватель. Главное что внутрь напихать»,

«Кирилл, да не скажи»

«Что за бред?»,

«Кто может пользоваться интернетом — откройте гугл карты и посмотрите где ДНР, а где Ивано-Франковск:):)»,


«Это просто лютый трэш!!:):)»,

«Мальчик читает по бумажке»,

«Марат, ты все еще веришь в сказки, про украинских дрг?».

Стилистика и орфография авторов полностью сохранены.
121
 
Зверху