Франківськ - місто, в якому проходять всі образи, комплекси і сумніви.

Лель

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
30
Симпатії
2
Бали
8
Звичайно, ми самі вибираємо місце, в якому живемо. Все це про "я не можу звідси поїхати", "треба платити по рахункам" - нісенітниця. Мої друзі часто ризикують і спонтанно їдуть жити в найнеймовірніші міста і країни. І звідти вже розбираються з іпотеками, кредитами і повідомляють мамі, що сидять на березі моря і п'ють кокосовий сік.

Ми самі творимо свою дійсність і створюємо умови для щасливого життя. Єдиними перешкодами є тільки наші власні страхи не реалізуватися. Якщо ти страх поборов, то чи вже рванув в іншу реальність, або живеш щасливо в тому місті, де живеш, і закохуєшся в кожну деталь всесвіту!

У перший рік свого життя в Івано-Франківську (2007) я не знала, куди сховатися від усього нудного і сірого. Тужила по фестивалях і по мегаполісу. Шостий рік живу на Чорновола біля автошколи. Знайшла дивовижних друзів, сформувала стиль життя, свій образ, зрозуміла, що важливо і не важливо.
Нудно мені зараз у Франківську? - звичайно, ні. У ньому я знаходжу щодня натхнення, бачу перспективи і тепер будую плани об'їхати європу)
Скільки проживу я ще в Франику? - не знаю, але кожен раз, коли я їду в якесь місто центру чи сходу почуваю себе там стурбованою все так по іншому.
Люблю наш захід. Люблю людей, які роблять його теплішим.
59af7f8d36221728c10e8d439a30f238.jpg

e30e034e4b9fa05f555e013410bf1e61.jpg

Останнє редагування:
Зверху