Чому люди покидають Україну?!

Ромка

Користувач
Реєстрація
27.10.18
Пости
8
Бали
101
По-перше, рівень життя. Багатьох ваблять високі зарплати і можливості ведення свого бізнесу. Звичайно, і в інших країнах є свої підводні камені, місцеве населення вже точно не дурніші свіжоспеченого іммігранта, а в житті в своїй країні розбирається куди краще. Та й податки в багатьох країнах істотно вище, ніж в Україні. Тим не менш, у багатьох країнах купівельна спроможність населення помітно вище, ніж у нас, наприклад в Польщі такі ціни плюс мінус як у нас а мінімальна зарплата 500 євро а в нас аж цілих 100 євро! Приклад умовний, але суть зрозуміла. Це, мабуть, одна з основних причин, чому люди емігрують з України. По-друге, менталітет. Багатьом людям не до душі банальне побутове хамство, місцями, на жаль, все ще процвітаюче в їхній рідній країні. Особливо воно помітно при спілкуванні з представниками державних і муніципальних структур, де міцно пустили коріння бюрократія і кумівство. Немає на світі. звичайно, країни, де цього не було б, але різниця часом дуже відчутна. У тому ж Івано-Франківську , якщо ви ненароком штовхне людини на вулиці або в транспорті, вас запросто можуть обкласти десятиповерхового матом ще до того, як ви встигнете вибачитися, причому з рівними шансами це може зробити як типовий громадянин відверто маргінального вигляду, так і зовні благовида пенсіонерка, або підтягнутий бізнесмен в дорогому костюмі, або одягнена за останнім словом моди дівчина.
По-третє, рівень соціальної захищеності. Це стосується медичного обслуговування, соціальних пільг, рівня злочинності, рівня бюрократії, освіти і багато чого іншого. Франківчани знають, як часом нелегко домогтися бажаного при зверненні, наприклад в поліцію або безкоштовну поліклініку, або як важко прилаштувати дитину в муніципальний дитячий сад або школу.
З України емігрують, тому що в багатьох розвинених країнах проблем з цим набагато менше, хоча варто відзначити, що багато де медицина хороша, але платна, і коштує вона ой як дорого. Це ж стосується і освіти. І четверта причина, яку часто називають емігранти, які емігрували з України - це прагнення змін. Так-так, багатьох людей, виявляється, просто підмиває постійне приховане бажання кардинально змінити навколишнє оточення, і еміграція в іншу країну виявляється ідеальним для них виходом. Якщо таке бажання після переїзду відступає лише ненадовго, згодом такий мігрант часом знову і знову змінює країни, іноді, правда, лише до тих пір, поки не знайде те місце, де відчує себе як вдома.
В яку країну ви б хотіли переїхати і чому?
 

Dubrovka

Користувач
Реєстрація
04.11.18
Пости
2
Бали
1
Тому, що при владі козли!
 
Зверху