Що краще: Шпалери чи фарбування стін в квартирі?

Вікторія 24

Користувач
Реєстрація
10.05.18
Пости
2
Бали
1
Привіт форумчани. :) Робимо ремонт в квартирі, черга доходить до стін. Не можемо прийняти остаточне рішення, що все-таки краще для стін - шпалери чи фарба? А як ви вирішували подібне питання?
 

Admin

Адміністратор
Реєстрація
17.02.18
Пости
96
Бали
251
Все залежить від того, що ви задумали в загальному інтер'єрі. Якщо вам хочеться якийсь малюнок на стінах, то звичайно шпалери, якщо потрібні однотонні стіни, то краще фарбу. Буває складно підібрати шпалери, щоб вписалися в загальну стилістику, тут виручить фарба. Сказати що краще за технічними характеристиками складно, так як і шпалери і фарбу зараз виготовляють з екологічно чистого матеріалу. А ось в плані практичності, ну якщо у вас є маленькі діти, які зможуть проявити своє мистецтво на стіні, то тоді краще пофарбувати, потім простіше відмити.
 

Марися

Користувач
Реєстрація
18.05.18
Пости
4
Бали
1
Ми купили венілові шпалери під фарбування, та пофарбували, війшло досить оригінально, насичений колір з візерунками.
 

Annetka

Користувач
Реєстрація
19.07.18
Пости
4
Бали
1
На мою думку, краще шпалери (особливі ті які фарбувати можна). Ми знайшли якось оголошення тут, про продаж шпалерів під фарбування, люди продавали залишки, по ціні в 2 рази меншій ніж в магазині. То ми купили поклеїли і не шкодуємо. Набриднуть - пофарбуємо, та й все.
 
Останнє редагування модератором:

Стася

Користувач
Реєстрація
18.03.19
Пости
5
Бали
1
Залежить від смаку. Мені шпалери подабаються.
 
Зверху