Що краще: Шпалери чи фарбування стін в квартирі?

Вікторія 24

КОРИСТУВАЧ
Реєстрація
10.05.18
Повідомлення
2
Симпатії
0
Бали
1
#1
Привіт форумчани. :) Робимо ремонт в квартирі, черга доходить до стін. Не можемо прийняти остаточне рішення, що все-таки краще для стін - шпалери чи фарба? А як ви вирішували подібне питання?
 

Admin

Адміністратор
Реєстрація
17.02.18
Повідомлення
90
Симпатії
8
Бали
8
#2
Все залежить від того, що ви задумали в загальному інтер'єрі. Якщо вам хочеться якийсь малюнок на стінах, то звичайно шпалери, якщо потрібні однотонні стіни, то краще фарбу. Буває складно підібрати шпалери, щоб вписалися в загальну стилістику, тут виручить фарба. Сказати що краще за технічними характеристиками складно, так як і шпалери і фарбу зараз виготовляють з екологічно чистого матеріалу. А ось в плані практичності, ну якщо у вас є маленькі діти, які зможуть проявити своє мистецтво на стіні, то тоді краще пофарбувати, потім простіше відмити.
 

Марися

КОРИСТУВАЧ
Реєстрація
18.05.18
Повідомлення
3
Симпатії
0
Бали
1
#3
Ми купили венілові шпалери під фарбування, та пофарбували, війшло досить оригінально, насичений колір з візерунками.
 

Annetka

КОРИСТУВАЧ
Реєстрація
19.07.18
Повідомлення
4
Симпатії
0
Бали
1
#5
На мою думку, краще шпалери (особливі ті які фарбувати можна). Ми знайшли якось оголошення тут, про продаж шпалерів під фарбування, люди продавали залишки, по ціні в 2 рази меншій ніж в магазині. То ми купили поклеїли і не шкодуємо. Набриднуть - пофарбуємо, та й все.
 
Останнє редагування:
Зверху