Що краще для самооборони: шокер чи газовий балончик?

Вітик

Користувач
Пости
5
Бали
1
Хочу своїй дівчині купити шокер або газовий балончик для самооборони. Що краще? Що можна буде швидше застосувати і при цьому не нашкодити собі?
Сам я з Калуша ,гуляв по вечірньому каскаді в ІФ багато п'яних людей кругом, хвилююся за малу)

Admin

Адміністратор
Пости
94
Бали
251
Так а чи встигне дівчина скористатися будь-якими засобами самооборони? Є такі, що відразу впадають в паніку та істерику. Тоді це все марно. Для початку б зрозуміти, що їй більше підходить, чи вистачить самоконтролю мужності, щоб щось зробити? Може, краще навчити голосно кричати або швидко тікати? :D

Вітик

Користувач
Пости
5
Бали
1
Так а чи встигне дівчина скористатися будь-якими засобами самооборони? Є такі, що відразу впадають в паніку та істерику. Тоді це все марно. Для початку б зрозуміти, що їй більше підходить, чи вистачить самоконтролю мужності, щоб щось зробити? Може, краще навчити голосно кричати або швидко тікати? :D
У мене дівчина досить бойова, здачі дати зможе. Просто хочеться підстрахуватися, різні ситуації бувають

Василишин

Користувач
Пости
18
Бали
101
Якщо бойова то добре, але в деяких ситуаціях потрібно бути особливо обережною, наприклад, в темному під'їзді злочинець може раптово напасти і нічого не встигнути зробити. У таких випадках потрібно бути заздалегідь готовим

Зверху