Що краще: квартира в ІФ чи будинок за містом?

Крипто

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
5
Симпатії
1
Бали
3
Які, на вашу думку, плюси чи мінуси квартири, або ж приватного будинку? Що ви віддаєте перевагу і чому?
Мій вибір - приватний будинок. І, бажано, в найближчому передмісті, а не в самому місті. Тиша, повітря, простір, автономність. З мінусів - кількість грошей на бензин з нашими цінами за літр пригнічує :)

Лель

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
31
Симпатії
2
Бали
8
Для мене ідеальним було б так: простора квартира в центрі міста, в цегляному будинку з хорошою звукоізоляцією (таке буває - жила в такий у Львові, це просто супер!), Бажано щоб поруч були і супермаркет, і кафешки, і аптека і хороша транспортна розв'язка. Приватний будинок - не хочу. Навіть якби подарували - продала б і купила квартиру! 10 років свого життя я прожила в будинку, 13 - в квартирі. В останній краще. У будинку ... Все робиш сам - сам чистиш двір, замітаєш, обливаєш (якщо трава є або рослини). Будинок - однозначно для працьовитих. Я не така)) + захист території - або сигналізація, або собаки ... І те й інше накладно. Я за квартиру в Франківську 😋

Zomb

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
17
Симпатії
0
Бали
1
Між квартирою і приватним будинком вибрав би будинок.
Плюси: свій двір, свіже повітря, доглянуті газончики і клумби, які ніхто не топче і не зриває, своє опалення, можливість тримати домашніх тварин (маю на увазі птицю, свиней, корів, кіз і т.д.). А ще для мене важливий фактор - в приватному будинку немає сусідів за стінкою, які роблять ремонт, шумно відзначають свята або просто голосно скандалять.
Мінус приватного житла, напевно, в тому, що комунальні послуги виходять дорожче.:unsure:

Зверху