Як пояснити хлопцю що в душі я хочу помитися ???

Вікторія 24

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
2
Симпатії
0
Бали
1
Можливо тема вам здасться дурною, але мене це вже не на жарт виводити починає !! Справа в тому, що моєму хлопцеві якось прийшла ідея зайнятися сексом в душі, походу так сподобалася, що вже напевно місяць він вважає своїм обов'язком побачивши що я збираюся митися піти зі мною, зробити що йому хочеться, та ще потім обов'язково пообніматися зі мною стоячи під душем, вийняти мене, насухо витерти і одягнути !!!! я звичайно розумію, що він думає що мені це подобається, по ньому видно, що він так свою турботу про мене проявляє, тому мені якось стрьомно говорити йому, що мене це вже дістало, як ніяк хоч якимось лицарем став! але вибачте, як мені волосся вимити або ноги поголити, коли цей поруч голий і готовий варто ?? вибачте за можливу агресивність висловлювання, довело вже!

Василишин

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
13
Симпатії
1
Бали
3
Хахаха!
Чітко і просто скажіть йому, що ви хочете просто помитися і на самоті, і що маєте на це право і сексом під душем НЕ плануєте займатися, що, у вас язика немає? Ображається-не ображається, любите себе і якщо вам потрібна приватність-значить вам потрібна, а взагалі нескладно купити гачок, пару цвяхів і молоток, щоб двері закривалися. Навчися говорити а не мовчати тобі буде легше жити.

Darisha

КОРИСТУВАЧ
Повідомлення
2
Симпатії
0
Бали
1
скажите, подходи милый через 15 минут

Зверху